שירותי פירוק והרכבה

 
 
 

שירות פירוק והרבה

 
פירוק והרכבה
כאשר מובילים דירה או מחסן חשוב לקחת בחשבון אם ואיזה מדפים יש להעביר, העברה יעילה של מחסנים או דירות עם מדפים, חובה לכלול מובילים, שיודעים לפרק ולהרכיב מדפים מכל הסוגים כמו מדפי פח, מדפים מודולריים ומדפים רגילים שמחוברים לקירות הבית.

תכנון נכון של העברת מדפים
יש להתייעץ עם מומחים לפני ההעברה, בכדי שיעריכו את תכנית ההעברה ואת התשלום מראש, וזאת בכדי שלא יהיו הפתעות לא צפויות - לא ללקוח ולא לחברה. צוות של מומחים יעזור לכם להעריך נכון את רמת המורכבות והעלויות שיש לתחום הובלות מדפים.

פירוק והרכבה
חישוב זמני פירוק המדף, הובלת פריטים רבים שמהם מורכבים המדפים וחישוב זמני הרכבה של המדף הם פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון. הטעות הראשונה היא שלא מודיעים למובילים שיש מדפים שצריך לפרק. לעתים זה נראה כי מדפים מתפרקים בקלות, אבל זה יכול להיות מטעה ובפועל לוקח זמן רב לפרקם.

הובלת מדפים
חשוב לציין את אורך ורוחב המדף וזאת בכדי לדעת אם יש צורך בהובלות קטנות או רגילות. בנוסף חשוב לציין גם את החומר ממנו מורכבים המדפים, כדי לדעת אם הם יכולים להישרט או להישבר.

זמני הרכבה
כאשר מחשבים את זמן הפירוק וגם את זמן ההרכבה, ייתכן שזמן ההובלה יכול להכפיל את עצמו, ובעיקר אם מדובר בדירה עם הרבה מדפים או אם מדובר במחסן שבו כמות המדפים היא מאוד משמעותית.
 
 
 
הובלות גדולות בירושלים