הובלות דירה

 
 

הכנות לפני ההובלה

לפני מעבר לכתובת חדשה, חשוב לבצע את כל ההכנות הנדרשות לפני ההובלה: לבחור חברה אמינה ומקצועית, למיין את כל החפצים והציוד שברשותכם ולארוז בארגזים תוך סימונם, לפרק מדפים, ארונות, ספריות וחפצים ארחים שאתם מעוניינים להביא עמכם לדירה החדשה. חברת הובלות יעקובי ובניו תשמח לעזור לכם בכל אחד מהשלבים טרם ההובלה, ולהעניק לכם טיפים וייעוץ נוסף שיעזור לכם לעבור דירה באופן חלק.
 
 

הובלת פסנתרים

פסנתר הוא כלי נגינה יקר ערך, סמנטלי וממשי. בעת מעבר דירה, או העברתו מהחנות אל מקום מגוריכם, חשוב להעביר אותו בזהירות רבה ולשם כך נדרשים ידע, ניסיון ומיומנות, כדי שחלילה לא ייפגע בדרך. רק כך ניתן יהיה להמשיך ליהנות מצליליו הערבים. חברת הובלות יעקובי ובניו מומחים בהעברת פסנתרים כבר עשרות שנים ובעזרת ביטוח הולם וצוות מקצועי, אמין ואיכותי נוכל להבטיח כי חפציכם היקרים יגיעו לכל יעד בזהירות המקסימלית.
 
 

הובלת מקררים

הובלות יעקובי ובניו היא חברת הובלות ותיקה ביותר הפועלת בירושלים כבר למעלה משלושים שנה ובין היתר מבצעת גם הובלות קטנות, כגון הובלת מקררים ופריטים בודדים נוספים. הובלות קטנות מאפשרות לחסוך משמעותית בהוצאות, וליהנות מטיפול יסודי ואיכותי בפריט אשר מיועד להובלה.
 
 

הובלת רהיטים

רכשתם רהיט חדש ואתם רוצים להוביל אותו בקלות לביתכם באופן שלא יצריך מכם מאמץ? רכשתם דירה להשקעה ואתם רוצים להעביר אליה את הרהיטים הישנים שלכם? או שמא אתם עוברים דירה וזקוקים להובלת רהיטים? חברת הובלות יעקובי ובניו מספקת את כל השירותים הנדרשים לכם בעזרת משאיות לתכולה גדולה או טנדרים סגורים לכמות מועטה יותר. אנו נדאג להוביל עבורכם את הרהיטים לכתובת החדשה בדרך הטובה ביותר.
הובלת משרד בירושלים